Misyonumuz

Lastik sektöründe öncü olan OVAKENT, ilk kez 1976 yılında İzmir'in Ödemiş ilçesi Ovakent nahiyesinde şahıs işletmesi olarak faaliyetine başlamıştır. 1994 yılında İzmir'in Karabağlar semtinde Şerif Bildiler ve Mehmet Bildiler tarafından kurulan firmamız, 1995 yılı içerisinde şu anki mevcut yeri olan Kemalpaşa Sanayi Bölgesi'ne taşınmıştır. 7000m2 açık alan üzerine inşa edilmiş olan OVAKENT; 12500m2 katlı kapalı alanıyla aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir.


OVAKENT, gelişen teknolojiler ve hızla değişmekte olan dünyada yönetim, üretim, satış süreçlerinde, lider konumunu sürdürebilmek için kurulduğu günden bu yana kalite yönetimine büyük önem vermektedir. Makine parkı ve ürün yelpazesini en son teknolojilere göre geliştiren OVAKENT, lastik kaplama konusunda en iyiyi sunmayı ve pazardaki önemini arttırmayı ilke edinmiştir. Pazarda yüksek kalite ve güvenilir standartlarda ürün ve hizmet sunan firmamız ; sürekli gelişen rekabetçi konumunu koruyarak sektöründe gündemi belirleyen, çağdaş ve modern çalışma koşullarında takım çalışmasının özendirildiği bir kurumdur. İnsan kaynaklarının önemli olduğu bilinciyle çalışanlarına değer veren firmamız, açık iletişim yoluyla özel eğitim ve toplantı salonlarımızda da eğitimsel sürecini devamlı faaliyet içinde geliştiren, toplumsal sorumluluğu yüksek olarak önemli yerini korumaktadır.

OVAKENT, sektöründe başarılı olmuş uluslararası şirketler ile onların teknolojik bilgi ve deneyimlerini yerel piyasa, bilgi ve deneyimleri ile birleştiren, büyüme stratejisini ilke edinmiş , istihdam yaratmakta öncü olmuş, alanında lider konumunu devam ettiren köklü bir firmadır.


Yükleniyor...